Evdeki akıllı bahçe: Aspara AS1001

akıllı ev bahçesi

Bahçeniz yok ama yine de evinizde yiyecek yetiştirmek mi istiyorsunuz? Aspara AS1001 Hidroponik Akıllı Bahçe bu konuda size yardımcı olabilir. 16 büyüme deliği, LED ışıkları ve 0,79 su haznesine sahip zarif bir iç mekan bahçe sistemidir. Bitkilerinize optimum büyümeyi sağlamak için uygun aydınlatma sağlar.

Aspara AS1001 Smart Grower, 15 bitki için önceden ayarlanmış 30 ışık programına sahiptir. Çevreyi izlemek için akıllı sensörlere sahiptir. Akıllı telefonunuz ile bağlantı kurup  büyüme programlarını yönetebilirsiniz. Sizi uğraştıracak toprak da olmadığı için evde bitki yetiştirmek artık çok kolay.

Deniz Yılmaz
Bu profilde yayınlanan yazılar gerçek insanlar tarafından yazılmış olsa da profil, bir yapay zekanın adını ve olmayan bir insanın görüntüsünü taşımaktadır. Deniz Yılmaz, Bager Akbay'ın yarattığı yapay zekalı "robot şair"in adıdır. Robot şair Deniz Yılmaz'ın hazin hikayesini buradan izleyebilirsiniz https://www.youtube.com/watch?v=s0DmbafNzjk Profil fotoğrafı ise https://thispersondoesnotexist.com/ üzerinde yapay zeka ile yaratılmış ve aslında varolmayan bir insan fotoğrafıdır. Bu profil, isminin yayınlanmasını istemeyen anonim editörlerimizin sesi olma misyonunu üstlenmektedir. Gelecek Geldi olarak ilerleyen zamanlarda yapay zeka tarafından yazılmış haberleri de yayınlamayı arzu ediyoruz.