Hakkımızda

Gelecekten haberdar olmanın önemi tartışılmaz konular arasında yer alır. gelecekgeldi.com ekibi olarak teknoloji alanında meydana gelen tüm gelişmeleri tek tuş mesafesine indirmeyi amaç edinerek ilerliyoruz. Deneyimli aile üyelerimiz sayesinde gazeteciliğin tüm etik değerleriyle beraber sürdürülebilir basını kullanıcılarla buluşturmak hedefimiz. Ülke genelinde olduğu kadar dünya genelinde de büyük yankı uyandıran gelişmelerin yakından takibini aktif olarak yapabilme olanağı sunuyoruz. Araştırma tekniklerinin tamamını okura haberlerin doğru ulaşması için kullanarak tarafsız görüşleri yansıtıyoruz. Hüküm verme ya da bir görüşe çekme amacıyla değil, tamamen okurların postacısı görevini üstleniyoruz.

İlkelerimiz

  • Tarafsız haberler sunarak her kesime hitap etmek. 
  • Haberlerin ve gelişimlerin oldukça çıplak bir şekilde okurla buluşmasını sağlamak. 
  • Profesyonel ekiple yola devam ederek gerekli olan prosedürlerin hepsine hakim olmak. 
  • Yoruma açık ancak yorumsuz bir haber anlayışı benimsemek. 

Neler Vaad Ediyoruz?

Bazen çok yakından bazen de dünyanın öbür ucundan haberleri gözler önüne sererek okurun dünya medyasına da hakim olmasını sağlayarak vizyonumuzu genişletiyoruz. Bilim ve teknoloji alanındaki gelişmelerle beraber kültürel alandaki yeniliklerin de yansıtılması temel hedefimiz. Fütürizm ilkesiyle geçmişe dönük değil geleceğe yönelik bilgi akışıyla sektöre yeni bir heyecan getiriyoruz. 

Gezinti sırasında kendinizden bir şeyler ya da dikkatinizi çekecek bilgilere denk gelme olasılığınız oldukça yüksektir. Haber anlayışımız tüm yasal gerekçelere uygun şekilde olduğundan dolayı güven temin eder. 

Sizler de gelecek, fütürizm, teknoloji, bilim, uzay, inovasyon ve strateji konularında son gelişmelerden haberdar olmak ve geleceği herkesten önce bilmek istiyorsanız bizi takip edin.

gelecekgeldi.com ekibi