Gelecek Geldi yayın hayatına başladı

gelecekgeldi.com logo

Sevgili ziyaretçilerimiz,

Geleceği hep uzak ve gerçekleşmesinin imkansız olduğunu düşündüğümüz kavramlarla bağdaştırdık. Halbuki içinde bulunduğumuz bu dönem, evlerimizde hareketsiz bir şekilde otursak da bizleri geleceğe hızlıca yaklaştırıyor. Teknolojik gelişmeler, sürdürülebilirlik, ekonomi gibi konularda çok büyük değişimlerin olduğunu görüyoruz.

Gelecek aslında bize hiç uzak değil. Her gün karşılaştığımız gelişmeler bizleri şaşırtmaya devam ediyor fakat bizleri yarınlara çok daha iyi hazırlıyor. İşte bu misyonu üstlenerek sizleri bu gelişmelerden ve daha önemli hayatımızdaki değişimlerden haberdar etmeyi istiyoruz.

Fütürizm alanından aldığımız bilgi ve deneyimlerle sizlere gelecek ile ilgili öngörüleri, iç görü ve tahminleri, bilimin ışığında aktarmayı hedeflediğimiz gelecekgeldi.com bugün yayın hayatına başlıyor. Farklı konularda bizleri bekleyen gelişmeleri sitemiz üzerinden gün gün takip edebilir, gündemde yer almayan konular hakkında bilgi alabilirsiniz.

İnsanlığın yarınlara çok iyi hazırlanması dileğiyle.

Meriç Özadak – gelecekgeldi.com baş editör

Meriç Özadak
Meriç Özadak, İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema ve Televizyon lisans ve Next Akademi yüksek lisans mezunudur. Video ajansı vidyozz'un kurucusudur.